Febrisan

produkt dostępny bez recepty, proszek musujący,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Takeda

Opakowanie:

39,01 zł

(3,25 zł / szt.)

Opis Febrisan

Febrisan to lek dostępny bez recepty w postaci proszku do sporządzania rozgrzewającego płynu, stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, udrażniającą drogi oddechowe fenylefrynę oraz kwas askorbowy (witaminę C). Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia.

Kategorie Febrisan

Składniki Febrisan

  • Substancje czynne: 750 mg paracetamolu, 60 mg kwasu askorbowego (witaminy C) i 10 mg fenylefryny chlorowodorku w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa 70 (E 104), aromat proszkowy naturalny cytrynowy 213 841 (zawiera m.in. maltodekstrynę, która zawiera glukozę; sacharozę, siarczyny, d-limonen, cytral, geraniol, linalol, cytronellol, farnezol), aromat Contramarum (Contramarum Trockenaroma 201 227) (zawiera m.in. glukozę, etanol, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, siarczyny), sodu wodorowęglan.

Ulotka produktu Febrisan

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

47,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

20,99 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

30,99 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

32,99 zł

Aspirin Complex Zatoki

granulat (do wytworzenia zawiesiny), 10 torebek

Ibuprom Max Sprint

kapsułki, 20 kapsułek

27,99 zł

Aspirin Complex Hot

granulat (do wytworzenia zawiesiny), 10 torebek