Coldrex Maxgrip C

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

paracetamol

,

Kofeina (caffeine)

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Perrigo

Opakowanie:

23,99 zł

(2,00 zł / szt.)

Opis Coldrex Maxgrip C

Coldrex Maxgrip C to lek bez recepty w postaci tabletek na przeziębienie lub grypę. W swoim składzie zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz fenylefrynę udrażniającą nos. Dodatkowo preparat zawiera wykrztuśny wodzian terpinu, witaminę C wspierającą odporność oraz kofeinę. Lek przeznaczony dla dzieci od 12 roku życia i dorosłych.

Kategorie Coldrex Maxgrip C

Składniki Coldrex Maxgrip C

  • Substancje czynne zawarte w 1 tabletce: 500 mg paracetamolu, 30 mg kwasu askorbowego, 25 mg kofeiny, 20 mg wodzianu terpinu, 5 mg chlorowodorku fenylefryny.

  • Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, skrobia rozpuszczalna, talk, kwas stearynowy, powidom, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E 110).

Ulotka produktu Coldrex Maxgrip C

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

47,99 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

20,99 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

30,99 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

32,99 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Aspirin Complex Zatoki

granulat (do wytworzenia zawiesiny), 10 torebek

Ibuprom Max Sprint

kapsułki, 20 kapsułek

27,99 zł

Pedicetamol

płyn, 60 mililitrów

35,99 zł